niedziela, 2 sierpnia 2015

Zabierz książkę na wakacje - rozwiązanie konkursuDzień dobry! To już dziś! Już za chwilę okaże się, kto jest tym szczęśliwcem, do którego pofrunie pakiet aż sześciu książek w ramach nagrody za udział w konkursie „Zabierz książkę na wakacje”. W konkursie wzięło udział aż 113 osób! Wszystkie odpowiedzi były prawidłowe. :) A cytat, którego poszukiwaliśmy w Poradniku to: „Pozwól poprowadzić się własnej historii, zaufaj jej, a sama zabierze cię tam, dokąd trzeba.”Przypominam, że konkurs związany był z pojawieniem się w sieci Poradnika pomagającego w doborze wakacyjnych lektur, czyli „30 tytułów nawakacje 2015”. Mimo że konkurs dobiegł końca, to plik PDF z Poradnikiem nadal możecie pobrać w tym miejscu:


Sami sprawdźcie, które tytuły polecają Wam topowi blogerzy książkowi. :) A ja serdecznie dziękuję wszystkim za ogrom ciepłych słów i wyrazów uznania względem Poradnika – bardzo cieszy mnie fakt, że pomysł Wam się spodobał. Dziękuję raz jeszcze w imieniu swoim, jak i wszystkich blogerów, którzy podzielili się z Wami swoimi typami wakacyjnych lektur.

Do rzeczy jednak…The winner is…Gratuluję serdecznie! Czekaj cierpliwie na wiadomość ode mnie z prośbą o podanie adresu do wysyłki.


Udanej niedzieli, kochani!

11 komentarzy:

 1. Gratuluję! Również udanej niedzieli życzę ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę miłej lektury:)
  Mam nadzieję, że Ewunia nie zaniecha podobnych zacnych inicjatyw w przyszłości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tadeusz Przypiorek2 sierpnia 2015 23:38

  Gdybym wziął udział w konkursie, to pewnie teraz czułbym się przegrany... ale umyślnie nie wysłałem odpowiedzi:)
  Dlatego też szczerze gratuluje szczęścia Karolinie.No po prostu pięknie! Pięknie dałaś się wylosować!

  OdpowiedzUsuń

SPAM, reklamy, wulgaryzmy oraz komentarze niezwiązane z tematyką wpisu bezwzględnie usuwam.